Ahornvej 5 og 3 andre boliger er kommet til salg denne uge i Auning - se boligerne her.

dato

4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Auning. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Auning er to af de nyeste boliger på markedet villaen på Ahornvej 5 og huset på Lunavej 3. Begge boliger er tilgængelige i samme postnummer og tilbyder forskellige størrelser og priser.

Villaen på Ahornvej 5 er sat til salg for 1.695.000 kr. og består af et boligareal på 121 kvadratmeter fordelt på 3 rum. Denne villa ligger på en grund af 862 kvadratmeter, hvilket giver rigelig udendørsplads.

Huset på Lunavej 3 er en større ejendom med et areal på 160 kvadratmeter og 4 rum. Prisen er lidt lavere, sat til 1.650.000 kr., men tilbyder stadig en god rummelighed. Grunden måler her 768 kvadratmeter.

Disse to boliger i Auning præsenterer dermed forskellige muligheder for potentielle købere, der leder efter henholdsvis kompakte eller rummelige hjem.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga