Kirkevej 8 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Auning - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Auning. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Auning ligger villaen på Kirkevej 8 nu til salg. Med et areal på 168 m² er denne villa rummelig og byder på hele 7 rum. Beliggende på en imponerende grund på 3271 m², har ejendommen masser af udendørs plads.

Den anden boligmulighed i Auning er villaen på Skovlundsvej 13 Ø Alling. Denne villa tilbyder 131 m² bolig fordelt på 4 rum. Grunden her er på 864 m², hvilket giver rigelig plads til både hus og have.

Prismæssigt er Kirkevej 8 sat til 3695000 DKK, mens villaen på Skovlundsvej 13 Ø Alling har en mere overkommelig pris på 1675000 DKK. Begge villaer tilbyder unikke muligheder for potentielle købere.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga